Czym jest Knowledge Day?

Icon1

Warsztaty prowadzone
przez doświadczonych
trenerów

Icon2

Solidna dawka
najświeższej wiedzy

Icon3

Wymiana kontaktów,
inspiracji
i doświadczeń

Warsztaty

Why and how to become a good problem solver?

Przekonaj się, że stawiając czoła problemom ważniejszy jest nawyk, nie teoria. Podczas tego warsztatu poznasz symulacje Solve Symulator. Dzięki specjalnie zaprojektowanej aplikacji, będziesz mieć okazje w środowisku safe-to-fail przekonać się jak poradzisz sobie z napotkanym problemem.

Krzysztof Kozakiewicz

więcej informacji

Krzysztof Kozakiewicz

Współzałożyciel i Wiceprezes Conlea. Konsultant i akredytowany trener ITIL, Kepner-Tregoe, Lean IT oraz Apollo 13.

Od 2003 roku zarządza usługami IT (ITSM). Ukończył Wydział Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim oraz program MBA Politechniki Gdańskiej. Doświadczenie zdobył w międzynarodowych organizacjach w sektorze bankowym i lotniczym, gdzie realizował, implementował i doskonalił procesy operacyjne oraz taktyczno-strategiczne. Ma za sobą ponad 1000 godzin przeprowadzonych szkoleń. Wolny czas najchętniej spędza na parkiecie trenując koszykówkę.

zobacz profil Linkedin

Krzysztof prowadzi następujące szkolenia:

Warsztat prowadzony w jezyku angielskim.

5 steps of a corporation towards effective agile transformation

Trwała przemiana dużej dojrzałej międzynarodowej firmy w system dynamicznych, nieustannie uczących się zespołów produktowych - to cel wielu współczesnych organizacji. Mimo, że każda ma swoja specyfikę organizacyjną oraz kulturę obsługi dużych zmian – często wdrażają sprawdzone uniwersalne elementy, aby stać się agile. Skarbnicą takiej wiedzy jest Scaled Agile Framework for Enterprises, czyli SAFe. Wyposaża nas w zbiór narzędzi oraz zaleca wykonanie kilku niezbędnych kroków, dzięki którym obierzemy właściwy kierunek.

Tomasz Szymborski

więcej informacji

Tomasz Szymborski

Tomasz od kilkunastu lat związany jest rozwojem oprogramowania, początkowo w roli konsultanta wdrażającego produkty ITSM w największych polskich przedsiębiorstwach. Od kilku lat, jako kierownik projektów i propagator praktyk Agile, implementuje Scrum w środowisku branży finansowej. Certyfikowany PMP, PMI-ACP, ScrumAlliance CSP oraz doświadczony w mentoringu i szkoleniu z praktyk Scrum. Pracując w projektach o rozproszonej organizacji tworzy wydajne międzynarodowe zespoły specjalistów

zobacz prolfil Linkedin

Warsztat prowadzony w jezyku polskim.

I would like to find customer value more precisely

O czym myślisz, gdy słyszysz "zwiększanie wydajności"? Czy myślisz o przyspieszeniu prac zespołu developerskiego? A może myślisz o lepszej jakości pracy, dzięki czemu zespól nie jest spowolniony potencjalnymi błędami? Zapewne są to dobre odpowiedzi, ale na warsztacie chcielibyśmy zaproponować rozwiązanie o większej sile rażenia: wydajność to precyzja z jaką dostarczamy wartość, której klient na prawdę potrzebuje i jest gotów za nią płacić. Oznacza to, że zwiększamy naszą produktywność poprzez nierobienie rzeczy niepotrzebnych. Aby to zrobić należy odkryć prawdziwy problem klienta, a następnie jak najtaniej zweryfikować jego rozwiązanie. Skupimy się na tym grając w grę planszową "Playing Lean" uzupełnioną przykładami prawdziwych produktów, które odniosły sukces dzięki wspomnianemu podejściu. Będzie to szybka i efektywna nauka myślenia w stylu Lean Startup, która aplikuje się również do dużych organizacji.

Tomasz Pająk

więcej informacji

Tomasz Pająk

Menedżer, konsultant, mentor, trener. DevOps i Agile Lead w Conlea oraz Head of Engineering w DNA Poland. Specjalizuje się w tworzeniu organizacji o dużej przepustowości (ang. high-performing organizations), zarządzaniu procesami transformacji oraz kształtowaniu kultury organizacyjnej z użyciem metod Agile i DevOps. Speaker na wielu międzynarodowych konferencjach (m.in. Agile Cambridge, DevOpsDays, Agile Management Congress, Agile Lean Europe) i autor artykułów w międzynarodowym serwisie InfoQ.

zobacz prolfil Linkedin

Tomasz prowadzi następujące szkolenia:

Warsztat prowadzony w jezyku polskim.

Myślenie produktowe

Warsztat ma na celu pokazać, czym różni się inicjowanie projektu i inicjowanie pracy nad produktem oraz przedstawić doświadczenia prowadzącego związanego z oboma podejściami. Podczas warsztatu uczestnicy będą inicjować produkt w oparciu min. o farmeworki Innovation Games oraz ćwiczyć metody pracy nad produktem, które już następnego dnia mogą wypróbować w swoich firmach.

Maciej Sowiński

więcej informacji

Maciej Sowiński

Maciej Sowiński zajmuje się Scrumem i zwinną organizacją pracy od 2010 roku, od 2014 roku jako agile coach i trener. W tym czasie pracował dla korporacji , spółek skarbu państwa , startupów i software housów . Zarówno w Polsce jak i w Niemczech, Danii, Anglii.
Jako trener przeszkolił już ponad 200 osób z tematów takich jak: Scrum, Kanban, zwinne zarządzanie, zwinne przywództwo

zobacz prolfil Linkedin

Warsztat prowadzony w jezyku polskim.

Mindful Leadership

Becoming a mindful leader isn't easy. Yet there is an alternative to just leading from the top down. It's leading from the inside out. That's what mindful leadership is all about. It's about creating the space in your life to cultivate self-awareness and compassion, and leading with authenticity in a way that inspires and serves others. Through Mindful Leadership, we can transform our own lives, our teams, our clients - and the world by being more present, reducing stress, increasing productivity and driving performance.

Patrick Kozakiewicz

więcej informacji

Patrick Kozakiewicz

I am the Agile Site Transformation Leader at IBM Wroclaw, the Global Mindfulness, IBM Community Leader and Chief Evangelist at Securion Pay. My philosophy is to convert people and link my goals into changing the world. I have experience and curiosity in technology, mindfulness and making businesses flourish.

zobacz prolfil Linkedin

Warsztat prowadzony w jezyku angielskim.

Agenda

8.00-08.25 Rejestracja / Morning Coffee

08.25-08.45 Otwarcie

08.45-09.00 Przerwa

09.00-12.30 Pierwsza tura warsztatów (3.5h)

12.30-13.30 Przerwa obiadowa

13.30-17.00 Druga tura warsztatów (3.5h)

Chcesz dołączyć? Wyślij swoje zgłoszenie!Koszt udziału w warsztatach to kwota 399 PLN netto. Kwota ta zawiera:

  • udział w 2 praktycznych warsztatach,
  • lunch oraz całodniową przerwę kawową,
  • welcome pack wraz z certyfikatem uczestnictwa w wydarzeniu,
  • zniżkę -20% na dowolne szkolenie w Conlea,
  • dołączenie do unikalnej społeczności Let's Manage IT w całej Polsce.
Kim jesteśmy

Stanowimy zespół trenerów i konsultantów. Nieustanne poszerzanie wiedzy jest naszą domeną, a jej przekazywanie - naszą pasją. Wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy w międzynarodowym środowisku. Znamy dobre praktyki w zarządzaniu i metody, które umożliwiają ich skuteczne zastosowanie. Prowadzimy szkolenia i warsztaty oraz doradzamy w zakresie zarządzania usługami IT, zarządzania projektami, strategii i architektury IT.

Dbamy o jakość, wspieramy innowacje, wierzymy w rozwój i chcemy inspirować do niego innych, a wszystko w duchu fair play i przy zachowaniu równowagi między nauką a zabawą. Mamy za sobą ponad 10000 godzin szkoleniowych dla ponad 200 firm. Wszystkie z nich w 100% poleciłyby nasze usługi.

zajrzyj na naszą stronę


Inicjatywę Let’s Manage IT powołaliśmy do życia w 2014 roku. To kolejny etap rozwoju Conlea. Weszliśmy w niego dzięki Wam – bo jest on odpowiedzią na Wasze potrzeby. To dzięki rozmowom z Wami uświadomiliśmy sobie, że szkolenia, egzaminy, certyfikaty, konsultacje są ważne, ale… to nie wszystko!

Łącząc przekazywanie merytorycznej wiedzy z umożliwianiem wymiany doświadczeń, wspieramy i motywujemy menedżerów i liderów IT na drodze rozwoju – nie tylko własnego i swoich zespołów, ale także organizacji, a co za tym idzie – całej branży IT w Polsce.

zajrzyj na naszą stronę

Jesteśmy przekonani, że będzie to dzień pełen nie tylko merytorycznej wiedzy, ale także świetnej zabawy w nieformalnej atmosferze. Liczymy na Twoją obecność!

Pamiętaj! Adres widzmy się w budynku Warsaw Trade Tower na 32 piętrze (ul. Chłodna 51)

Opinie

Na meetupach i warsztatch Conlea byłem już wiele razy i za każdym razem wniosły do mojego rozwoju nową wartość!

Paweł Bochenek

Knowledge Day to naprawdę
wyjątkowa inicjatywa.

Janusz Zieliński

Świetni trenerzy, ciekawe warsztaty i co bardzo ważne – przyjacielska atmosfera, która sprzyja wymianie wiedzy i możliwości poznania nowych osób.

Krzysztof Nowacki